Kariéra

Aktuálne ponuky práce

Obsluha vysekávacieho lisu

Počet voľných pracovných miest: 1
Miesto výkonu práce: FOR Clean a.s., Piešťany

Dátum nástupu: ihneď
Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitý čas s prechodom na neurčitý

Náplň (druh) práce: obsluha, nastavovanie CNC vysekávacieho lisu Trumatic (Trumpf), stanovenie technických postupov podľa výkresovej dokumentácie.

Ponúkané výhody: okrem základnej mzdy sú vyplácané prémie, príplatky za nadčas, odmeny.

Pracovné podmienky

  • Pracovný čas: od 6:00 do 14:00; od 14:00 do 22:00; 22:00 do 6:00;
  • Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim
  • Nočná práca: áno

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie: nižšie stredné odborné vzdelanie, stredné odborné vzdelanie v skupine odborov strojárstvo a ostatná kovospracúvacia výroba

Dĺžka praxe: aspoň 6 mesiacov

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:

  • samostatnosť
  • technická gramotnosť

Ďalšie požiadavky:
Osobnostné predpoklady

  • spoľahlivosť

Zámočník, brusič

Údaje o pracovnom mieste

Náplň (druh) práce: ručné opracovávanie kovových výrobkov, rezanie na píle

Ponúkané výhody: k základnej zložke sú vyplácané výkonnostné prémie, odmeny, príplatky, príspevok na DDS.

  • Pracovný čas: od 6:00 do 14:00;  od 14:00 do 22:00;
  • Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim

Požadované vzdelanie: stredné odborné vzdelanie v odbore strojárska výroba - ručné spracúvanie kovov /ŠP/
Dĺžka praxe: aspoň 3 mesiace

Obsluha ohraňovacieho lisu

Počet voľných pracovných miest: 2

Náplň (druh) práce: obsluha, nastavovanie CNC ohraňovacieho lisu, stanovenie technických postupov podľa výkresovej dokumentácie.

Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa

Ponúkané výhody: okrem základnej mzdy sú vyplácané prémie, príplatky, príplatky za nadčas, odmeny.

  • Pracovný čas: od 6:00 do 14:00; 14:00 do 22:00

Dĺžka praxe: prax vítaná

Strojný konštruktér

Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Termín nástupu: ihneď

Okrem základnej mzdy sú vyplácané prémie vo výške 30% mzdy podľa schopností uchádzača po zapracovaní, okrem toho ponúkame bonusy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

  • spracovanie konštrukčných riešení strojárskych výrobkov;
  • tvorba technickej dokumentácie podľa zadaných špecifikácii v modelovacom programe SolidWorks, AutoCad, technických podmienok, výpočet materiálovej bilancie

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:

  • stredoškolské s maturitou
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore: strojársky /technický/ smer

Jazykové znalosti: nie sú podmienkou, ale výhodou sú: ruština; angličtina alebo nemčina
Ostatné znalosti

SolidWorks – pokročilý
AutoCAD – základy
Výhodou sú skúsenosti s výkresmi a technológiou výroby plechových dielov.

Kontaktná osoba:

Mária Varačková
personalistika a mzdy
tel.: +421 33 79 89 154
fax: +421 33 79 89 165
varackova@forclean.sk