Vyberte jazyk

Predúpravár lakovania

16. 02. 2021

Do nášho tímu hľadáme předúpravára lakovania, ktorý bude mať na starosti prípravu povrchu výrobkov, úprava, čistenie a odmasťovanie pred práškovým lakovaním; manipulačné práce

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Príprava povrchu výrobkov, úprava, čistenie a odmasťovanie pred práškovým lakovaním
* Manipulačné práce

Zamestnanecké výhody, benefity

* Príplatky nad rámec zákona
* Obed/večera za 0,10 € (každý deň na výber z 5 jedál)
* Príspevok na dopravu
* Pracovný úväzok 37,5 hod./týždeň
* Odmeny pri pracovnom a životnom jubileu
* Odmena pri uzatvorení manželstva a narodení dieťaťa
* Firemné akcie

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

*Skúsenosť s predúpravou alebo lakovaním výrobkov je výhodou
*Praktické a technické myslenie, presnosť a precíznosť, samostatnosť, manuálna zručnosť
*Zodpovednosť, spoľahlivosť
*Dodržiavanie interných organizačných noriem a predpisov

Informácie o výberovom konaní

V prípade, ak Vás zaujala ponuka našej spoločnosti, neváhajte nám zaslať štruktúrovaný životopis. Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem pracovať pre našu spoločnosť.

Sledujte aj našu FB stránku https://www.facebook.com/forclean/

Informáciu o spracúvaní osobných údajov nájdete na: www.forclean.sk